Dla kogo pracujemy

Pracujemy dla wybranych klientów, którzy podzielają naszą filozofię działania
E-COMMERCE

Świadczymy usługi PR e-sklepom i firmom, które oferują rozwiązania podmiotom sprzedającym przez internet.

Startupy

Opracowujemy i wdrażamy strategię, która potrafi z zupełnie nieznanego, młodego biznesu uczynić gwiazdę!

MSP

Proponujemy sprytne i efektywne działania dla tych biznesów, które nie dysponują fortuną na kampanie.

Nasze usługi

Warsztaty

 • Przeprowadzamy audyt dotychczasowej komunikacji
 • Eliminujemy nieskuteczne działania
 • Wydobywamy istotę marki
 • Docieramy do nieoczywistych potrzeb grupy docelowej
 • Opracowujemy wewnętrzne procedury PR

Strategia

 • Opracowujemy kluczowe przesłanie firmy
 • Określamy cele komunikacyjne i taktykę ich osiągnięcia
 • Planujemy działania i dobieramy do nich optymalne narzędzia
 • Wypracowujemy kreatywne pomysły

PR

 • Pomagamy zaistnieć w mediach w przemyślany sposób
 • Piszemy atrakcyjne komunikaty prasowe, informacje produktowe
 • Tworzymy wypowiedzi eksperckie w imieniu klienta
 • Aranżujemy spotkania i wywiady
 • Nawiązujemy partnerstwa branżowe i medialne

Content

 • Prowadzimy blogi firmowe
 • Piszemy jako ghostwriterzy
 • Tworzymy serwisy poradnikowe
 • Opracowujemy treści do ulotek, newsletterów, prezentacji
 • Prowadzimy profile w mediach społecznościowych
 • Przygotowujemy teksty na potrzeby działań content marketingowych

Przekonaj się, jak działa Profeina!

Jak pracujemy

Nie idziemy w ilość. Idziemy w jakość. Pracujemy zawsze na 400 procent
Pobudzamy media Metodycznie Do skutku

Profeina to butik komunikacji i PR założony przez Magdalenę Górak w 2011 roku, który dziś współtworzy zgrany i doświadczony kilkuosobowy zespół.

Oferujemy usługi z zakresu public relations głównie dla małych i średnich podmiotów, które nie mogą pochwalić się jeszcze powszechną rozpoznawalnością. Specjalizujemy się w obsłudze internetowych, innowacyjnych oraz e-commercowych przedsięwzięć. Mamy doświadczenie w prowadzeniu sprytnych i przede wszystkim skutecznych działań.

Wprowadzamy na rynek młode marki, pomagając im zaistnieć w mediach, a także nawiązać relacje w instytucjach branżowych. Pomagamy w budowaniu pozycji rynkowego eksperta.

Naszym oczkiem w głowie jest strategia komunikacji, którą mamy zwyczaj wypracowywać wspólnie z klientem w czasie autorskich warsztatów. Dzięki nim powstaje nie tylko spójny dokument, ale też konkretny plan działań, który konsekwentnie wdrażamy. To właśnie dzięki naszemu metodycznemu podejściu mamy ponadprzeciętne wyniki.

Nie boimy się trudnych tematów!

 • Własna metodyka

  Spójna strategia marki to podstawa. Dlatego współpracę z nowym klientem rozpoczynamy od warsztatów prowadzonych autorską metodą.

 • Spryt i konsekwencja

  Po wypracowaniu strategii, skutecznie ją wdrażamy. Jesteśmy sprytni, ale nie cwani. W komunikacji tak nawiązujemy do marki, by klient i media byli zachwyceni.

 • Kreatywność

  Mamy kreatywne zacięcie i otwarte umysły. Czerpiemy inspiracje z wielu źródeł, często bardzo odległych od rdzenia danej marki. Dziennikarze cenią nasza materiały.

 • Zaangażowanie

  Nam się po prostu chce! Wychodzimy z inicjatywą. Angażujemy się, dbamy o naszych klientów oraz ich wizerunek. Pracujemy dużo i z głową.

ClientClientClientClientClientClient

Nasz zespół

Co 8 głów to nie jedna. Znamy się na pieniądzach, diecie i chmurach hybrydowych
Magdalena Górak
Szefowa
Twórczyni i zarządzająca Profeiną. Strateg i kreatywna w jednej osobie. Autorka metody warsztatowej oraz procedur funkcjonujących w Profeinie. Jej obecność wciąż bywa kluczowa w chwilach trudnych i kryzysowych. Stara się nie ingerować w prace zespołu bez potrzeby. Wcześniej autorka dodatków specjalnych w „Newsweeku”, redaktor prowadząca serwisy internetowe oraz PR manager w Artegence.
Zuzanna Szybisty
Totalna Egzekutorka ds. PR
Zajmuje się przede wszystkim tematami lifestylowymi oraz z zakresu finansów osobistych. Opracowuje strategię komunikacji dla nowych klientów, pisze w ich imieniu artykuły specjalistyczne (ghost writer), tworzy raporty eksperckie, inicjuje współpracę redakcyjną z mediami, aranżuje wywiady. Dba o utrzymywanie ciepłych relacji z dziennikarzami. W Profeinie od 2011 r. – wcześniej redaktorka i dziennikarka Gazeta.pl.
Maja Baczyńska
Specjalistka ds. Pełnego Zaangażowania
W Profeinie od września 2012 roku. Zajmuje się głównie klientami z pogranicza branży technologicznej i lifestylowej. Współodpowiedzialna za sukces medialny BlaBlaCar. Do jej zadań należy przygotowywanie komunikatów prasowych, artykułów eksperckich i treści dedykowanych. Kontaktuje się z dziennikarzami, inicjuje publikacje w mediach oraz aranżuje spotkania i wywiady.
Maria Wagner
Konsultantka ds. Wizerunku… jak widać!
Specjalistka ds. PR odpowiedzialna za bieżącą obsługę klientów w zakresie tradycyjnego PR, Social Media i buzz marketingu. W Profeinie zajmuje się przede wszystkim tematami konsumenckimi, najczęściej podejmując tematy związane ze zdrowym stylem życia. Jednocześnie, z racji polonistycznego wykształcenia, jest korektorką Profeiny, zwaną wewnętrznie grammar-nazi.
Michał Rakowski
Typowy PR-owiec
Odpowiada za media relations: aranżuje wywiady swoich klientów, tworzy materiały dedykowane, przygotowuje opracowania, artykuły i komunikaty prasowe. Tajniki public relations zgłębia zarówno w sferze praktycznej (wcześniej account i stażysta w agencjach kreatywnych i PR), ale też teoretycznej: absolwent AGH w Krakowie, obecnie na UW. Samodzielnie obsługuje klientów zagranicznych (w jęz. angielskim). Pracował w „Dzienniku Polskim”.
Anna Małuch
Młodsza Konsultantka ds. Wysokiego ROI
Zanim zaczęła przygodę z Profeiną, pracowała jako dziennikarka (m.in. branżowego miesięcznika „Press”) i copywriterka. W Profeinie odpowiada za obsługę klientów w zakresie PR i social media, uczestniczy w przygotowywaniu strategii komunikacji. Jej zadania to przygotowywanie komunikatów prasowych, artykułów dedykowanych, kontaktowanie się z mediami, utrzymywanie dobrych relacji z dziennikarzami, aranżowanie wywiadów.
Ludwik Krakowiak
Wirtuoz PR
Odpowiedzialny za tworzenie strategii komunikacji i obsługę PR klientów agencji, w tym pisanie i redagowanie materiałów dla prasy, komentarzy eksperckich, najczęściej z obszarów IT i e-commerce. W Profeinie od 2016 r. Przed dołączeniem do zespołu wieloletni dziennikarz, a później redaktor naczelny miesięcznika „PC World”.
Anna Skibicka
Specjalistka ds. ŁAŁ
Jedna z nowszych w Profeinie. Do zespołu dołączyła w czerwcu 2016. Obsługuje głównie Klientów z sektora B2B. Buduje i egzekwuje strategie PR, prowadzi tradycyjne media relations, działa jako ghostwriter i aranżuje wywiady oraz udział w konferencjach. Lubi opowiadać o rzeczach, o których trudno opowiedzieć. Zwłaszcza innowacyjnych. A zwłaszcza technologicznych. Ma kilkuletnie doświadczenie w rozwoju produktów, analizie rynku i komunikacji marketingowej. Ciężko wyznać, ale zaczynała w magazynie akwarystyczno-terrarystycznym, gdzie podczas wywiadów karmiono kobry królewskie. Dziś nie boi się już niczego.

Klienci o nas

 

Blog

Kontakt

kontakt@profeina.pl | +48 608 720 649
Wypełnij brief