BanqUP

BanqUP to platforma zapewniająca podmiotom trzecim – np. firmom pożyczkowym, aplikacjom, serwisom internetowym, innym bankom – szybką i bezpieczną integrację z różnymi bankowymi API z całej Europy.

Silnik technologiczny banqUP upraszcza złożoność API bankowych, dzięki czemu podmiot otrzymuje nie tylko dostęp do danych bankowych, ale również ich analizę. Polsko-belgijska marka banqUP została drugim, nie będącym wcześniej Instytucją Płatniczą podmiotem z licencją AISP otrzymaną od polskiego KNF, w ten sposób została upoważniona do dostępu do informacji o szczegółach dotyczących rachunku lub kilku rachunków bankowych. 

Zakres działań:
Miniwarsztaty strategiczne. Stworzenie strategii komunikacyjnej i jej wdrożenie. Obsługa PR i Media Relations (od września 2019 do grudnia 2019): współpraca z mediami, przygotowywanie materiałów prasowych, aranżowanie wywiadów i spotkań z dziennikarzami, działania w mediach społecznościowych, doradztwo w zakresie komunikacji i marketingu, aranżowanie obecności i obsługa na wydarzeniach branżowych.