Beautikon

BEAUTIKON.com to polski sklep oferujący oryginalne i starannie wyselekcjonowane kosmetyki najbardziej popularnych i cenionych marek koreańskich. BEAUTIKON.com stworzony został z myślą o kobietach wymagających, dbających o zdrowe piękno swojej cery i otwartych na nowości kosmetyczne z innych regionów świata. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są oryginalne i oficjalnie wprowadzone do obrotu na terytorium UE. BEAUTIKON.com jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku kultowej koreańskiej marki It’s skin.

Zakres obsługi:

Stała obsługa PR (luty-czerwiec 2014 i listopad-marzec 2014/15), tworzenie i dystrybucja materiałów prasowych oraz wsparcie redakcyjne, organizacja akcji specjalnych, ePR.

Rekomendacje:

Współpraca z Profeiną od samego początku przebiegała w duchu wzajemnego zrozumienia i zaufania. Bardzo doceniamy szeroką wiedzę z zakresu rynku mediów i technik komunikacji, co w połączeniu z profesjonalizmem i zaangażowaniem zespołu Profeiny pozwoliło na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów działań PR.

Agnieszka Bauer, założycielka BEAUTIKON.com