Blue Media

Firma Blue Media jest dostawcą rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia bluemedia_logosprzedaży online – od automatyzacji domowych płatności po kompleksowe, szyte na miarę systemy dla bankowości elektronicznej, rozwiązania dla wystawców faktur oraz e-handlu. Blue Media jest operatorem i właścicielem serwisu finansów społecznościowych Kokos.pl, systemu przelewów natychmiastowych Blue Cash, Płatności Online BM oraz robota finansowego bm.pl.
Blue Media w oparciu o zgodę NBP prowadzi działalność rozliczeniową i rozrachunkową. Firma jest licencjonowaną przez KNF krajową instytucją płatniczą oraz członkiem Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

Zakres obsługi:
stała obsługa PR spółki Blue Media oraz należących do niej marek (Kokos.pl, bm.pl, Płatności Online BM), aranżowanie wywiadów i współpraca z mediami, tworzenie i dystrybucja materiałów prasowych, w tym artykułów eksperckich, prowadzenie kanałów społecznościowych (Facebook, Twitter), przygotowywanie firmowego newslettera eksperckiego o FinTech, planowanie i organizowanie kreatywnych akcji specjalnych, doradztwo w zakresie PR i komunikacji.