Blue Media

Firma Blue Media jest dostawcą rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia Logo Blue Mediasprzedaży online – od automatyzacji domowych płatności po kompleksowe, szyte na miarę systemy dla bankowości elektronicznej, rozwiązania dla wystawców faktur oraz e-handlu. Blue Media jest operatorem i właścicielem serwisu finansów społecznościowych Kokos.pl, systemu przelewów natychmiastowych Blue Cash, Płatności Online BM oraz robota finansowego bm.pl.
Blue Media w oparciu o zgodę NBP prowadzi działalność rozliczeniową i rozrachunkową. Firma jest licencjonowaną przez KNF krajową instytucją płatniczą oraz członkiem Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

Zakres obsługi:
PR korporacyjny i ekspercki (od stycznia 2016), aranżowanie wywiadów i spotkań z mediami, tworzenie i dystrybucja materiałów prasowych, prowadzenie bloga eksperckiego, pozycjonowanie ekspertów w mediach, organizowanie kreatywnych akcji specjalnych, koordynacja cyklicznego raportu badawczego “Innowacje finansowe”, wsparcie komunikacyjne na konferencjach branżowych, wsparcie w prowadzeniu kanałów social media (Linkedin i Twitter), doradztwo w zakresie PR i komunikacji.