Finder S.A.

Finder S.A. to lider usług telematycznych w Polsce. Silną pozycję rynkową buduje w oparciu o platformę lokalizacyjną Finder Online, która jest autorskim rozwiązaniem łączącym zaawansowany system informatyczny z technologiami lokalizacji i przesyłu danych – GPS i GSM. Na tej bazie oferuje produkty i usługi stanowiące wsparcie zarządcze i kontrolne w firmach  z mobilnymi zasobami – flotami różnego typu pojazdów, maszynami lub pracownikami wypełniającymi zadania w terenie.

Zakres obsługi:

Obsługa przestrzeni Social Media (prowadzenie oficjalnych profili firmy m.in. na LinkedIn, GoldenLine, Facebook), współprowadzenie bloga eksperckiego, PR klasyczny: aranżowanie spotkań z dziennikarzami, współpraca z mediami, przygotowywanie materiałów prasowych, ePR (październik 2012-grudzień 2013).

Rekomendacje:

Zespół Profeiny obsługiwał markę Finder od października 2012 roku. Przez ponad rok współpracy  udało nam się zrealizować zamierzone cele, a w niektórych wymiarach osiągnąć wyniki nawet lepsze niż zakładaliśmy. Nasza marka wymaga bardzo specjalistycznego PR oraz obsługi w obszarze Social Media. Współpracując z Profeiną mogliśmy liczyć na zrozumienie naszego biznesu, potrafiła ona świetnie dopasować się do specyficznych potrzeb sektora teleinformatycznego. Zespół jest ewidentnie dobierany według klucza odpowiedzialności i kreatywności. Agencja potrafi bardzo sprawnie poruszać się w niełatwej przecież tematyce lokalizacji i telematyki oraz komunikować ją w atrakcyjny dla mediów i konsumentów sposób.  Szczerze polecam współpracę z  zespołem Profeiny – są profesjonalnym, nadzwyczaj sprawnym narzędziowo i efektywnym zespołem.

Tomasz Partyka, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu i Komunikacji, Finder S.A.