Fun Factory

Fun Factory to czołowa marka wysokiej jakości zabawek erotycznych wykonanych z bezpiecznego silikonu medycznego oraz kulek waginalnych zwanych inaczej kulkami Gejszy lub Loveballs. Marka słynie z kolorowych zabawek erotycznych o fantazyjnych kształtach, wielokrotnie nagradzanych za design. Dzięki Fun Factory klienci mogą cieszyć się swoim życiem seksualnym, wprowadzając w nie urozmaicenia i zapobiegając monotonii. Wszystkie gadżety produkowane są w Niemczech – made in Germany to ważne hasło jakości, której klienci mogą zaufać.

Butiki firmowe Fun Factory zaprojektowane przez światowej sławy designera Karima Rashida przypominają galerie sztuki współczesnej. W Polsce zabawki Fun Factory dostępne są w najlepszych sklepach erotycznych i na oficjalnej stronie funfactory.pl.

Przykładowe publikacje dla Fun Factory zaaranżowane przez Profeinę:

Logo24
Zwierciadlo.pl
kobieta.gazeta.pl

Fakt.pl

Cosmopolitan.pl

Kobieta.wp.pl

Zakres obsługi:
Warsztaty strategiczne. Opracowanie strategii komunikacji i jej wdrożenie. Media Relations: współpraca z mediami, przygotowywanie materiałów prasowych, aranżowanie spotkań z dziennikarzami, edukacja rynku (współpraca od maja 2015).