Lendico.pl

Lendico to nowoczesna platforma pożyczek społecznościowych, która jest realną alternatywą dla banków. Jako pierwsza świadczy usługi na kilku kontynentach. Dzięki zaawansowanemu know-how, w bezpieczny sposób łączy pożyczkobiorców z osobami zainteresowanymi korzystną lokatą własnego kapitału. W ten sposób pozwala uzyskiwać pożyczki na korzystnych warunkach oraz daje perspektywy inwestycji o wysokiej stopie zwrotu.

Zakres obsługi:
Projektowa obsługa PR (sierpień-wrzesień 2014), aranżowanie wywiadów i spotkań z mediami, tworzenie i dystrybucja materiałów prasowych, buzz marketing online.

Rekomendacje:

Bardzo wysoko oceniamy zaangażowanie konsultantów agencji Profeina w prowadzone działania i zrozumienie działań prowadzonych przez spółkę. Doceniamy kreatywność, unikalność zaproponowanych pomysłów i elastyczność w działaniu. W pełni rekomendujemy agencję Profeina wszystkim spółkom poszukującym rzetelnego partnera, który poprzez budowanie wizerunku i kontakt z interesariuszami znacząco przyczynia się do zwiększania wartości przedsiębiorstwa.

Maciej Szulc, Head of Communication, Lendico Poland