MyBaze.com

MyBaze.com to międzynarodowa platforma designu, na której można kupić wyjątkowe produkty bezpośrednio od starannie wyselekcjonowanych projektantów z Polski i zagranicy. MyBaze.com inspiruje swoich klientów dając im dostęp do unikalnej oferty produktowej z dziedziny designu oraz mody i sztuki. Platforma istnieje od 2013 r., dostępna jest w wersji polskiej i angielskiej oraz umożliwia dokonywanie zakupów w sześciu walutach.

Zakres obsługi:

Stała obsługa PR (wrzesień-lipiec 2014/15), w tym PR na media anglojęzyczne, aranżowanie wywiadów i współpracy z mediami, tworzenie i dystrybucja materiałów prasowych, pozyskiwanie patronów medialnych (w tym zagranicznych) dla targów designu i raportu o rynku młodych europejskich projektantów.

Rekomendacje:

Profeina to profesjonalny, zaangażowany i pełen pozytywnej energii zespół specjalistów public relations. W ciągu prawie rocznej współpracy z MyBaze.com wielokrotnie udowodnili, że potrafią budować i utrzymywać wartościowe relacje z mediami, błyskawicznie reagować na pojawiające się możliwości i potencjalne sytuacje kryzysowe, a także tworzyć jakościowy content i inspirować liczne publikacje, zarówno w mediach cyfrowych, jak i drukowanych. Wszystko to sprawia, że możemy z czystym sumieniem polecić każdej firmie współpracę z tą agencją.

Duc Vu Hoang, CEO MyBaze.com