Jak wyceniamy usługi PR?

Jak  wyceniamy nasze usługi? Adekwatnie do wybranego rodzaju kawy.

Podstawą wyceny w Profeinie jest usługa prowadzenia biura prasowego. To tak naprawdę nasza dostępność, czyli praca konsultanta, którą sobie gwarantujesz poprzez zakup miesięcznego abonamentu. W jego zakresie leży odpowiadanie na pytania dziennikarzy, dostarczanie materiałów, o które proszą media, np. zdjęć, przygotowanie komentarzy czy niezbędnych opisów. To nasze espresso. Koszt  – jak to w kawiarni – to kilka (tys.) zł.

Do czystej kawy możemy dodawać różne składniki. Innymi słowy – dostosowujemy zakres obsługi do potrzeb marki!

kawa_filiżanka_blog

Komunikat prasowy lub artykuł na wyłączność to naturalna w PR pianka. Tworzymy jej tyle, by kawa smakowała najlepiej. Standardem jest jeden-dwa komunikaty miesięcznie, ale zdarza się wysyłać ich więcej. Zakres obsługi zależy od zamawiającego: cappuccino, latte, macchiato. Im więcej pianki, tym większy zakres i więcej pracy konsultanta, a tym samym większa wartość abonamentu.

Niektórzy klienci lubią kawę z mlekiem sojowym. Niektórzy z krowim, ale ekologicznym. Dodajemy więc według potrzeb.

Są tacy, którzy mają większe zachcianki, lubią kawę z dodatkami. Dla smakoszy, których potrzeby wykraczają poza media relations, serwujemy syropy – smakowite akcje kreatywne.

W ofercie mamy też bitą śmietanę (obsługę social media) czy smakową posypkę (prowadzenie bloga). Tu rozpiętość jest szeroka: czekolada, cynamon, jeśli trzeba, to nawet taka strzelająca w zębach posypka.

Jakość kawy gwarantujemy. Jej końcowa postać, a zatem i jej cena, zależy jednak od indywidualnego zamówienia.

Nie można u nas kupić w filiżance samego syropu migdałowego. Zawsze bazą pozostaje mała, czarna kawa.

Ponieważ zależy nam na dobrym smaku kawy, do każdej filiżanki pobudzającego napoju serwujemy ciasteczko. To strategia komunikacji, którą tworzymy po kilkugodzinnych warsztatach z klientem. Ciasteczko odpowiednio podkreśla aromat kawy i określa pasujące do niej dodatki. Przy umowie na sześć miesięcy, warsztaty i strategię komunikacji serwujemy gratis. Doceniamy stałych klientów.

Potrzebujesz kawy (i komunikacji) w bardziej egzotycznej lokalizacji? Sprawdź tekst naszej sieci partnerskiej – Enterie, o cenach usług PR na europejskich rynkach – Danii, Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji czy Wielkiej Brytanii.

Jakiego pobudzenia potrzebuje Twoja marka? Napisz do nas na kontakt@profeina.pl i umów się na kawę.