NaviExpert

NaviExpert to pierwsza w Polsce mobilna nawigacja działająca w większości telefonów komórkowych dostępnych na rynku. Jako jedyna nawigacja na polskim rynku posiada trzy tryby nawigowania: samochodowy, środkami komunikacji miejskiej i pieszy. Oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie w technologii online. Unikalna technologia Community Traffic online pozwala na omijanie korków, a stała aktualizacja map i informacji o utrudnieniach drogowych zapewnia użytkownikom pełen komfort i bezpieczeństwo podczas nawigacji. Ponad 300 modeli znanych marek: Sony, Nokia, HTC, Samsung, LG, Motorola, ZTE oraz BlackBerry, jest kompatybilnych z aplikacją NaviExpert. NaviExpert współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (nawigacja Android, Bada, Symbian, Windows Mobile, Windows Phone).

Zakres obsługi:

(W latach 2012-2015) Obsługa przestrzeni Social Media i kreatywna, przeprowadzenie warsztatów z pozycjonowania marki dla zarządu, prowadzenie bloga eksperckiego, prowadzenie i moderowanie fanpage’y NaviExpert oraz korkosfery, moderacja forum, PR klasyczny, w tym aranżowanie wywiadów z prezesem, współpraca z mediami, opracowywanie raportów eksperckich, koordynacja produkcji i scenariusze dla produkcji wideo, wsparcie w zakresie działań marketingowych.

Rekomendacje:

Profeina to młody, dynamiczny zespół, który został nam zarekomendowany przez jej poprzednich klientów. Dzięki temu, że Profeina jest mniejszą agencją, podchodzi do nas bardzo indywidualnie. Mamy porównanie, bo uprzednio byliśmy obsługiwani przez większą agencję i to Profeina od startu poprawiała nasze kluczowe wskaźniki efektywności komunikacyjnej. Oryginalne, naprawdę kreatywne koncepcje opracowywane przez Profeinę bardzo dobrze wpisują się w misję i strategię naszej marki. Jednocześnie profesjonalizm i autentyczne zaangażowanie zespołu we współpracę sprawia, że wszystkie elementy projektów są realizowane fachowo i w terminie, a efekty pracy Profeiny są naprawdę imponujące. Niebagatelne znaczenie ma dla nas również elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb naszych i naszych partnerów. Z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi Profeiny.

Adam Bąkowski, Prezes Zarządu NaviExpert