Paplus International

GoM_half_sheet_v1Paplus International to zespół developerów i designerów tworzących aplikacje mobilne. Twórca m.in. logicznej puzzle game “Ghosts of Memories”, dostępnej w Google Play i App Store.

Zakres obsługi:

Profeina odpowiedzialna jest za premierę gry i zainteresowanie nią dziennikarzy na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem rynków amerykańskich, zachodnioeuropejskich i niektórych azjatyckich. Opracowaliśmy zarówno kreatywne pomysły na kampanie, która sprzyjałaby mówieniu o grze, jak i prowadziliśmy konsekwentne działania z zakresu Media Relations.

Biorąc pod uwagę, że dziennie debiutuje ponad 700 gier w sklepach App Store i Google Play, z komunikacją dotyczącą Ghosts of Memories udało się przebić do świadomości odbiorców, co przełożyło się na liczbę pobrań płatnej gry. Profeina dotarła do czołowych mediów branżowych anglojęzycznych, takich jak Yahoo, IGN czy PocketGamer, oraz polskich (Gamezilla, Interia, Wp.pl, Chip, PC World). Agencja zachęciła również youtuberów (posiadających łącznie ponad milion subskrybcji) i blogerów do nagrywania filmików o grze oraz reprezentowała twórców i aranżowała wywiady na targach branżowych PGA.