Stewiarnia.pl

Stewiarnia.pl to centrum wiedzy o stewii – zdrowego i naturalnego zamiennika białego cukru. Powstała z myślą o osobach, które prowadzą zdrowy styl życia i szukają sposobu na ograniczenie spożycia cukru, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z przyjemności, jaką daje smak słodkiej kawy czy czekolady.

Założona przez Beatę Straszewską w 2013 roku Stewiarnia już teraz sprzedaje produkty w ponad 60 sklepach ze zdrową żywnością w całej Polsce oraz poprzez własny e-sklep. W ofercie sklepu znajdują się słodziki ze stewii oraz belgijskie czekolady słodzone stewią.

Zakres obsługi:

Opracowanie strategii komunikacji i jej wdrożenie – Media Relations, wsparcie działań Stewiarnia.pl w przestrzeni Social Media, w tym buzz marketing online, koordynacja współpracy z partnerami (od marca 2014).

Rekomendacje:

Nasza firma sprowadza na polski rynek stewię oraz produkty nią słodzone. Mało kto jeszcze wie czym jest stewia i zna jej zalety. Z tego względu zdecydowałam się na współpracę z agencją PR, aby edukować konsumenta o zaletach stewii i o istnieniu produktów słodzonych stewią, a nie cukrem. Zdecydowałam się wybrać Profeinę ze względu na profesjonalne podejście do tematu. Nim powstała strategia PR, odbyliśmy razem warsztaty, na których jasno określiliśmy grupy docelowe, cele komunikacji i dobraliśmy do nich narzędzia. Później została już tylko realizacja, która przebiega zgodnie z planem. Po roku współpracy Stewiarnia jest obecna w mediach razem ze swoimi produktami, a jej zalety są coraz lepiej znane. Na pewno będę kontynuowała współpracę z Profeiną.

Beata Straszewska, założycielka Stewiarnia.pl