To Reforge

To Reforge to firma budująca od podstaw nowe biznesy (tzw. company builders). TOREFORGE_OKŁączy doświadczonych i skutecznych przedsiębiorców oraz oryginalne pomysły na biznes. Stawia na współpracę: tworzy dedykowane zespoły ekspertów i zapewnia przyjazne warunki do rozwoju nowej firmy, jednocześnie ją finansując, dzieląc się swoim know-how oraz rozwijając talenty poszczególnych członków zespołu. To Reforge tworzą marketingowcy, analitycy biznesowi, programiści, specjaliści obsługi klienta, product managerowie czy business developerzy z międzynarodowym doświadczeniem, którzy obecnie rozwijają i monetyzują wypracowane pomysły w 26 krajach. Firmą zarządza Łukasz Krasnopolski.

Zakres obsługi:
Warsztaty strategiczne. Opracowanie strategii komunikacji i jej wdrożenie. Media Relations: aranżowanie wywiadów i spotkań z dziennikarzami, współpraca z mediami, przygotowywanie materiałów prasowych (od marca 2016).

Dzięki opracowaniu dobrej strategii, udało się wprowadzić markę na rynek medialny – poprzez publikację m.in. w Rzeczpospolitej, Pulsie Biznesu czy Business Insiderze. Aranżowano wywiady telewizyjne prezesa i lokowano artykuły ekspertów To Reforge w mediach branżowych, m.in. Inn Poland, Interaktywnie.com czy MamStartup.pl.