To Reforge

To Reforge to firma budująca od podstaw nowe biznesy (tzw. company builders). Łączy doświadczonych i skutecznych przedsiębiorców oraz oryginalne pomysły na biznes. Stawia na współpracę: tworzy dedykowane zespoły ekspertów i zapewnia przyjazne warunki do rozwoju nowej firmy, jednocześnie ją finansując, dzieląc się swoim know-how oraz rozwijając talenty poszczególnych członków zespołu. To Reforge tworzą marketingowcy, analitycy biznesowi, programiści, specjaliści obsługi klienta, product managerowie czy business developerzy z międzynarodowym doświadczeniem, którzy obecnie rozwijają i monetyzują wypracowane pomysły w 26 krajach. Firmą zarządza Łukasz Krasnopolski.

Zakres obsługi:

  • Warsztaty strategiczne
  • Opracowanie strategii komunikacji
  • Prowadzenie działań w zakresie Media Relations: aranżowanie wywiadów i spotkań z dziennikarzami, współpraca z mediami, przygotowywanie materiałów prasowych

Współpraca od lutego 2016 do września 2016.

Dzięki opracowaniu strategii, udało się wprowadzić markę na rynek medialny – poprzez publikacje m.in. w Rzeczpospolitej, Pulsie Biznesu czy Business Insiderze. Zaaranżowaliśmy wywiady telewizyjne artykuły ekspertów To Reforge w mediach branżowych, m.in. Inn Poland, Interaktywnie.com czy MamStartup.pl.