Yasmeen.pl

Yasmeen.pl to pierwsza i największa w Polsce perfumeria orientalna. Inspiracją dla jej powstania w 2012 r. stała się egzotyczna wielokulturowość Dubaju. Twórczyni sklepu, Justyna Nyczyk, spędzony tam czas poświęciła na spotkania z wiodącymi perfumiarzami, starannie dobierając swoją ofertę i poszerzając wiedzę z zakresu arabskich pachnideł.

Yasmeen.pl skupia wiodące marki perfum z Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej czy Bahrajnu. Oprócz orientalnych wonności w sklepie znaleźć można także szeroką gamę naturalnych kosmetyków z całego świata: mydeł, olejków do pielęgnacji ciała i włosów, henny, kajali, maseczek i glinek. Yasmeen.pl wprowadza w świat orientalnych rytuałów piękna i przybliża bogatą kulturę Bliskiego Wschodu.

Zakres obsługi:                                                                                   

Stała obsługa PR (maj-listopad 2014), tworzenie i dystrybucja materiałów prasowych oraz wsparcie redakcyjne, organizacja akcji specjalnych.

Rekomendacje:

Zespół Profeiny  wprowadził markę Yasmeen.pl w świat mediów. Skuteczne działania PR pomogły nam w dotarciu do większego grona klientów. Profeinę cenię sobie za entuzjazm i pozytywną energię, kreatywność, 100% zaangażowanie w każdy temat, dopasowanie się do moich potrzeb.

Justyna Nyczyk, założycielka Yasmeen.pl