Zaadoptuj Faceta

ZaadoptujFaceta to niebanalna aplikacja i serwis społecznościowy, w którym władza należy do kobiet. Serwis zrywa ze stereotypem potulnej kobiety, czekającej na księcia z bajki i odwraca role w relacjach damsko-męskich. W dzisiejszych czasach kobieta, która wykonuje pierwszy krok, nie powinna być uważana za „łatwą”. Portal odpowiada na oczekiwania generacji „wyrośniętych nastolatków”, którzy dotąd uważali serwisy randkowe za przestarzałe lub „skierowane dla prawdziwych desperatów”.

Francuska strona AdoptUnMec.com swoim oryginalnym konceptem w 5 lat zyskała ponad 10 milionów użytkowników. W Polsce ZaadoptujFaceta.pl wystartował w kwietniu 2013 r. Serwis działa również w kilku krajach Europy i Ameryki Łacińskiej.

Zakres obsługi:

Stała obsługa PR (od kwietnia 2014), aranżowanie wywiadów ze zróżnicowanymi mediami („Glamour”, „Gazeta Wyborcza”, Gazeta.pl, Polki.pl), współpraca z blogerami, tworzenie i dystrybucja materiałów prasowych, wsparcie działań w Social Mediach oraz wsparcie kreatywne. Pomoc w obsłudze medialnej akcji specjalnych, jak ranking Top 100 Facetów do Zaadoptowania, skutkująca cyklicznymi publikacjami i występami w programach śniadaniowych. Organizowanie patronatów medialnych i innych form współpracy z mediami.

Rekomendacje:

Praca z Profeiną to prawdziwa przyjemność. Doskonale zrozumieli potrzeby naszej marki i potrzeby działań PR w Polsce. Pomogli nam znajdując najskuteczniejszy sposób komunikacji z mediami. Komunikacja z samą Profeiną również była bardzo łatwa – i to pomimo dzielącego nas dystansu [Paryż-Warszawa]! Wolałabym zostawić ich tylko dla siebie, ale poprosili o przygotowanie tej rekomendacji…
Clara Bizien, International Marketing Manager, AdopteUnMec (ZaadoptujFaceta)