fbpx
 

Dla kogo pracujemy

Pracujemy z ambitnymi markami, które chcą osiągnąć sukces w Polsce i/lub za granicą.
TECHNOLOGIE

Świadczymy usługi PR firmom technologicznym z Polski i ze świata. Nowe technologie, IT, ecommerce, fintech to nasza specjalność.

B2B

Budujemy wiarygodny i pozytywny wizerunek marki oraz wzmacniamy dobrą reputację firmy w otoczeniu rynkowym.

STARTUPY

Opracowujemy i wdrażamy strategię, która potrafi z zupełnie nieznanego, młodego biznesu uczynić gwiazdę!

Nasze usługi

Strategia

 • Przeprowadzamy audyt komunikacji
 • Opracowujemy kluczowe przesłanie firmy
 • Planujemy działania i dobieramy optymalne narzędzia
 • Wypracowujemy kreatywne pomysły

Media

 • Aranżujemy spotkania i wywiady
 • Prowadzimy biuro prasowe w imieniu klienta
 • Piszemy artykuły i komunikaty prasowe
 • Dbamy o stałą obecność klienta w mediach

PR

 • Wprowadzamy marki na nowe rynki dzięki sieci partnerów Enterie
 • Pozycjonujemy ekspertów firmy
 • Nawiązujemy partnerstwa branżowe i medialne
 • Aranżujemy wystąpienia publiczne

Digital

 • Budujemy strategie contentowe i white hat SEO
 • Tworzymy serwisy contentowe (blogi, landing page)
 • Koordynujemy działania content marketing i link building
 • Zarządzamy obecnością w social media

Przekonaj się, jak działa Profeina!

Jak pracujemy

Nie idziemy w ilość. Idziemy w jakość. Pracujemy zawsze na 400 procent
Pobudzamy media metodycznie do skutku

Profeina to butik komunikacji i PR założony przez Magdalenę Górak w 2011 roku, który dziś współtworzy zgrany i doświadczony kilkuosobowy zespół.

Oferujemy usługi z zakresu public relations głównie dla małych i średnich podmiotów, które nie mogą pochwalić się jeszcze powszechną rozpoznawalnością. Specjalizujemy się w obsłudze internetowych, innowacyjnych oraz e-commercowych przedsięwzięć. Mamy doświadczenie w prowadzeniu sprytnych i przede wszystkim skutecznych działań.

Profeina - agencja PR dla startupów. Wprowadzamy na rynek młode marki, pomagając im zaistnieć w mediach, a także nawiązać relacje w instytucjach branżowych. Pomagamy w budowaniu pozycji rynkowego eksperta.

Naszym oczkiem w głowie jest strategia komunikacji, którą mamy zwyczaj wypracowywać wspólnie z klientem w czasie autorskich warsztatów. Dzięki nim powstaje nie tylko spójny dokument, ale też konkretny plan działań, który konsekwentnie wdrażamy. To właśnie dzięki naszemu metodycznemu podejściu mamy ponadprzeciętne wyniki.

Nie boimy się trudnych tematów!

 • PR za granicą

  Umożliwiamy wejście na zagraniczne rynki dzięki agencjom partnerskim zrzeszonym pod marką Enterie

 • Spryt i konsekwencja

  Po wypracowaniu strategii, skutecznie ją wdrażamy. Jesteśmy sprytni, ale nie cwani. W komunikacji tak nawiązujemy do marki, by klient i media byli zachwyceni.

 • Kreatywność

  Mamy kreatywne zacięcie i otwarte umysły. Czerpiemy inspiracje z wielu źródeł, często bardzo odległych od rdzenia danej marki. Dziennikarze cenią nasze materiały.

 • Zaangażowanie

  Nam się po prostu chce! Wychodzimy z inicjatywą. Angażujemy się, dbamy o naszych klientów oraz ich wizerunek. Pracujemy dużo i z głową.

Scale up your brand — go global

Nasz zespół

Co kilka głów to nie jedna. Znamy się na pieniądzach, diecie i chmurach hybrydowych
Magdalena Górak
Szefowa
Twórczyni i zarządzająca Profeiną. Strateg i kreatywna w jednej osobie. Autorka metody warsztatowej oraz procedur funkcjonujących w Profeinie. Jej obecność wciąż bywa kluczowa w chwilach trudnych i kryzysowych. Stara się nie ingerować w prace zespołu bez potrzeby. Wcześniej autorka dodatków specjalnych w „Newsweeku”, redaktor prowadząca serwisy internetowe oraz PR manager w Artegence.
Zuzanna Szybisty
Totalna Egzekutorka
Współzarządzająca agencją Profeina, współzałożycielka serwisu Briefly. Specjalizuje się w komunikacji startupów, fintechów i firm technologicznych. Ekspertka od SEO i content marketingu. Koordynuje pracę konsultantów. Wcześniej dziennikarka i redaktorka. Absolwentka filozofii na UW i Polskiej Szkoły Reportażu.
Maria Wagner
Pani Dyrektor
COO i Senior Account Manager oraz zwolenniczka polskiej terminologii w jednym. Ogarnia dokumenty, pracowników, biuro, a czasem i zarząd. Doświadczona w obsłudze klientów z obszarów nowych technologii i e-commerce, ale nie obce są jej tematy konsumenckie i lifestyle’owe. W Profeinie od 2013.
Michał Rakowski
Typowy PR-owiec
Wprowadzał na rynek (też globalny) i dbał o wizerunek aplikacji mobilnych, startupów, klientów lifestylowych i technologicznych. Fan pełnej znaczenia komunikacji. PR-owiec z przekonania (marzył o tym od dziecka) i wykształcenia (absolwent AGH i UW). W Profeinie od 2014 roku. Wcześniej w marketingu i dziennikarstwie.
Ula Pietrzak
Konsultantka ds. Efektu WOW
Specjalistka ds. PR i mediów społecznościowych. Artystka ze skłonnością do myślenia przez pryzmat obrazów i wideo.
Paweł Chełchowski
Metodyczny Dowoziciel
Jak walec, wiezie, wiezie, aż dowiezie niesamowite efekty. Zajmuje się kreacją, eventami, komunikacją w mediach społecznościowych oraz działaniami media relations dla polsko- i angielskojęzycznych klientów Profeiny. Zajmował się tworzeniem contentu dla e-commerce, oraz dziennikarstwem, m.in dla portalu Gazeta.pl. Współpracował także z radiem Tok FM, Gazetą Wyborczą, a nawet Nową Fantastyką.
Bartosz Dąbrowski
Ontolog Treści
Specjalista ds. komunikacji i content writer z zacięciem publicystycznym. W Profeinie od 2017. Choć zaprzecza, lubi cyferki. W materiałach o nowych technologiach i rynku VC wylicza miliony jak Katie Melua. Badacz ewolucji poglądów politycznych George’a Orwella.
Grzegorz Dzięgielewski
Dystrybutor Zaskoczeń
Nikt nie wie jak, ale wyrzuca z siebie teksty jak z karabinu. Na stanowisku konsultanta ds. komunikacji odpowiada za tworzenie treści i prowadzenie relacji z mediami dla klientów z branży e-commerce i B2B. Wcześniej pracował jako twórca treści w agencji PR i przez 6 lat jako dziennikarz magazynu „Podróże” i redaktor portalu Podroze.pl, gdzie prowadził rubrykę poświęconą nowym technologiom.

Klienci o nas

 

Blog

Kontakt

kontakt@profeina.pl | +48 608 720 649
Wypełnij brief